Spy time...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Spy time...

I am Bond, James Bond!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Представете се

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
angel_amy
Admin
Admin
angel_amy


Брой мнения : 143
Age : 32
Registration date : 23.06.2007

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Представете се   Представете се Icon_minitimeСъб Сеп 22, 2007 3:24 pm

В тази тема ще се представяме.
Нека да започна аз.Казвам се Надежда,на 9.08 навърших 16.Любима група Еванесънс(луда съм по тях0,любима песен ми май за сега нямам.Не пуша и не пия.Уча в 36 Соу с италиански.Може да ви се стори сме6но,но си гледам разни анимета кат Наруто например.Любима част от Хари третата и четръртата,кат книга не ми харесва 5-тата,но филма ме кефи(с една забележка че не Чо предава Хари)От ХП харесвам Хари,Рон,Хърмаян,близнаците Уизли,Джини,Хагрид,Сириус,Дъмбалдор и Макгонагъл.Не харесвам Волдемор,Снейп и Драко.Ами за са май е т'ва.Вие сте. Arrow
Върнете се в началото Go down
*Gergana*
Никой
Никой



Брой мнения : 1
Registration date : 19.09.2007

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 3:22 pm

Аз съм Гергана от Бургас, на десет години съм. Харесвам музиката. Обичам през свободното си време да спортувам, да сядам на компютъра. Любимото ми ястие са пържените картофки. Харесвам фантата (портокаловата), колата по-малко. Обичам също да похапвам бисквитена торта и всякакви други сладички неща. Не съм особенно по разходките. Обичам да ходя на плаж. Обожавам свежия планинси въздух. Любимият ми сезон е лятото, харесвам и зимата, защото всеки сезон си има хубави страни. Мразя предателството, лицемерието, подмазването, лъжите. Зодия лъв съм. Любимото ми животно е зайчето. Имам едно пухкаво бяло зайче за домашен любимец. Толкова е беличко. Женско е и се казва Раши. Да не помислите, че е играчка. Истинско зайче е. Харесвам да се занимавам с форуми и сайтове и да ходя на училище. flower
Върнете се в началото Go down
 
Представете се
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Spy time... :: Потребители-
Идете на: